Galerie

Design

Teplovzdušné krbové vložky Flamingo, mají precizní regulaci hoření, bezpečné a pohodlné otevírání, bezroštové spalování po celé komoře, spalovací komora s vermikulitem, terciární přívod vzduchu, čisté sklo bez kompromisů, stabilní a pevný dveřní profil a Integrovaný stojan.

spalovaci-komora-

Spalovací komora

Revoluční řešení spalovací komory nabízí nepřekonatelný zážitek z ohně. Dřevo hoří po celé šíři dna, díky systému bezroštového spalování a systému kanálků na přívod vzduchu. Výsledkem je minimální spotřeba paliva. Pohled do ohně jsme povýšili na novou úroveň.

dlouhodobě-ciste-sklo-

Dlouhodobě čisté sklo

I po několika zatopeních dosahujeme stále čistého skla. Vše je docíleno unikátní konstrukcí komory, která je navržena tak, že přesně zajišťuje přísun jednotlivých vzduchů pro spalování. Dosahujeme tak velmi vysokých teplot a sklo se nešpiní tak, jako u konkurenčních výrobků.

regulace-horeni-

Precizní regulace hoření

Regulaci hoření si můžete zvolit manuální nebo elektronickou. Manuální regulace je řízena přesným ovládacím prvkem, který je seřízen tak, aby regulace byla co nejjednodušší. Rozdíl mezi otevřeným a zavřeným ovládáním je tak velice účinný a na první pohled rychle a jasně viditelný.

pohodlne-otevirani-

Pohodlné otevírání

Otevírání u krbových vložek Flamingo je velice jednoduché a bezpečné. Zvolili jsme systém jak jej znáte například u lednic, kde stačí pouze zabrat a dvířka jsou otevřená. Žádné kličky a riziko popálení.

stabilni-profil-

Stabilní dveřní profil

Dvířka musí odolávat velmi vysokým teplotám a proto jsme zvolili ty nejlepší materiály, které odolají i při dlouhodobém namáhání. U dvířek tak nehrozí nežádoucí deformování. Rám dvířek je speciálně navržen, aby působil čistým dojmem a současně jsme zajistili perfektní ukotvení těsnící šňůry.

integrovany-stojan-

Integrovaný stojan

Součástí každé krbové vložky Flamingo je integrovaný stojan. Odpadá vám tedy nutnost stojan dozdívat nebo kupovat jej zvlášť. Stojan je regulovatelný a má vysokou stabilitu.

Krycí rámečky

Zazdívací rámečky jsou určeny k zakrytí dilatační mezery obezdívkou a krbovou vložkou. Na výběr nabízíme rámečky v barvě šedé a černě a dále s přesahem 20 mm a 46 mm.

Regulace spalování

aquaflam-regulace_5-

Manuální regulace

Přívod vzduchu se ovládá ručně pomocí táhla. Intenzita hoření se ovládá pomocí regulátoru na přední straně dvířek.

automaticka-regulace-flamingo2

Automatická regulace

Pomocí vzduchové klapky regulace kontroluje proces hoření. Díky plynulé regulaci je hoření čisté, optimální a prodlužuje proces hoření. Regulace vyhodnocuje hodnoty pomocí spalinového čidla a proces automatizace je tak velmi přesný.

logo_cv_poz_bar_s_och-transparent

Naše české výrobky se prodávají po celém světě. Vyrábí je výhradně český tým HS Flamingo.

Parametry

Krbové vložky FlamingoS5M9X15
Jmenovitý výkon [kW]5,29,214,6
Rozsah výkonu [kW]2,6–6,84,6–117,3–17,5
Účinnost [%]82,280,880,6
Provozní tah [Pa]121212
Váha [kg]105181270
Průměr kouřovodu [mm]150150200
Energetická třídaA+AA
Délka polen [cm]335070
Záruka 5 let5 let5 let